Hızlı İletişim: (+90) 216 527 47 42 - Mail info@istanbulsupply.com

Istanbul Ship Supply Hakkında

İstanbul Kumanya olarak, özellikle Boğazlardan geçen gemi trafiğinin her geçen yıl artarak seyir ettiğinin bilinci ile çalışmalarımızı dünya rekabet piyasasının standartlarına getirmek ve servis kalitemizi en üst düzeye yükseltmek çabasındayız.

Ülkemizde yapılmakta olan ikmal potansiyelinin sürekli olarak gemi sayısı ve talep oranlarının artması sebebi ile aynı orantıda gelişerek sektörün büyümesine destek vermek ve tabii ki bununda sektöre kazandırdığı istihdam oranındaki artışı ve bu artıştaki hızlı ve sürekli aktif rolümüzün giderek güçlenmesi, bizimde sektörel kalifiye elemanlara olan ihtiyacımızı aynı paralelde arttırmaktadır.

Sadece yabancı gemiler değil, dahada hızlı gelişen Türk denizciliğinin artan filolarına, her alanda en iyi hizmeti vererek, yabancı limanlar yerine Ülkemiz karasularında ikmal yapma tercihlerini sağlamak vazifemizdir.

Bu bilinçle Ülkemiz ekonomisine ve Türk denizciliğine katkıda bulunduğumuzu düşünmekteyiz.

Misyonumuz

Yerli, yabancı her türlü deniz vasıtasına ikmal ve servis sektöründe en iyi hizmeti vererek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri sunmak ve işbirliğimizi daha istikrarlı yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz

Hızla gelişen sektörümüzün, profesyonel ve doğru altyapıya sahip lider firma ihtiyacını karşılamak ve sektör gelişmelerini yakından takip ederek, yönlendirebilen daha aktif ve nitelikli, söz sahibi firma olabilmektir.